Bushmills w Letnicy - Degustacja

informacje

26.11.22
20:00
Gdańsk, Sucha 37a - Bimbeer Sklep
20

prowadzący

Tomasz Włodarczyk

Prowadził autorskie degustacje whisky oraz współtworzył lokal, którego tematem przewodnim były szkockie whisky single malt. Przez lata pracował dla największych koncernów alkoholowych prowadząc degustacje, szkolenia oraz promując whisky single malts w Polsce. Pasja i ciekawość wielokrotnie zaprowadziła go do Szkocji w celu zagłębienia tajemnic złotego trunku.

Już 26 listopada w naszym sklepie w Letnicy przy Suchej 37a (Gdańsk) spotkamy się na degustacji z Bushmills. Będziemy degustować 5 rodzajów irlandzkiej whiskey w tym premiera w Trójmieście Bushmills 12YO Tequila – Poland Exclusive Edition. Bilet wstępu to 50zł. Zapisy przez naszą stronę www lub mailowo kontakt@bimbeer.eu

Bushmills Black Bush
Bushmills 10YO
Bushmills 12YO Tequila Casks – Poland Exclusive Edition
1800 Reposado
Sherry Oloroso

Bushmills Black Bush:

Blend, który łączy w sobie wyjątkowo dużą proporcję single maltów dojrzewających w beczkach po sherry oraz słodkie whiskey zbożowe. Unikalna receptura nadaje Black Bush bogate nuty owocowe i głęboki intensywny charakter, zrównoważony przez wyjątkową gładkość. Whiskey dojrzewająca w beczkach do 8 lat.

Bushmills 10YO:

Trzykrotnie destylowana whiskey powstała w 100% z jęczmienia słodowego. Dojrzewa przez co najmniej 10 lat, w beczkach po bourbonie i po sherry Oloroso. Whiskey o aromacie miodu, wanilii i czekolady mlecznej. Na języku miękka ze świeżym i czystym finiszem.

Tequila 1800 Reposado:

Do produkcji 1800 jest wykorzystywana w 100% tylko uprawiana i ręcznie zbierana niebieska agawa z naszych rodzinnych rancz w Jalisco, w Meksyku. Uprawiana jest na wyjątkowych plantacjach położonych na terenach górzystych (Highlands), gdzie panuje wyjątkowy mikroklimat, na wysoce zmineralizowanych glebach bogatych w czerwoną glinę. Dojrzewa przez 8 lat i może być zebrana tylko raz, a na jej miejscu sadzi się nową Edycja Reposado dojrzewa w dwóch rodzajach beczek, z dębu amerykańskiego i francuskiego. Leżakuje nie krócej niż przez 6 miesięcy.

Zapisz się!

Degustacja Bushmills w Letnicy

Degustacja Bushmills w Letnicy

Cena:

50.00

,-

Zostaw nam maila, a my się do Ciebie odezwiemy :)
Dziękujemy za wiadomość!
Coś poszło nie tak, spróbuj ponownie.

Cena:

,-