Prezenty świąteczne
dla pracowników

Jeśli organizujesz świąteczną imprezę firmową i poszukujesz trunków lub szukasz prezentów dla swoich pracowników - napisz do nas. Przygotujemy ciekawe propozycje, których ceny ciężko sprawdzić w Internecie.

nasze alkohole

Piwa kraftowe

Premiery z polskich browarów rzemieślniczych, a do tego stała oferta klasyków. Każdy beergeek znajdzie coś dobrego dla siebie. Świeże piwo z kija na wynos - też się trafi

wina świata

Ameryka Południowa, Afryka czy Australia - to tylko niektóre z winnych kierunków, które posiadamy w naszej ofercie.

whisky

Rewolucja branży whisky trafiła do naszych sklepów. Znajdziesz u nas starannie wyselekcjonowane indeksy ze wszystkich zakątków Szkocji i nie tylko.

gin i rum

Coraz to różniejsze butelki rumów i ginów znajdziecie w naszej ofercie.

wódka, bimber i okowity

Polskie destylarnie nabierają wiatru w żagle. Staramy się być na bieżąco z tym, co oferują polscy bimbrownicy.

bezalko

Ciekawe napoje z Polski i zza granicy. Znajdziesz u nas mate, ciocio czy fantę z USA. Do wyboru, do koloru.


Zaplanuj prezenty na święta dla pracowników z Bimbeer

Przymierzasz się do zorganizowania wysyłki upominków świątecznych? Jeśli owszem, warto w pierwszej kolejności zastanowić się nad tym, ile zestawów będziesz potrzebować. Przemyśl też, czy chcesz sprezentować paczki dla swojego zespołu, czy może również dla  klientów i pozostałych partnerów biznesowych? Sięgnij po prezenty na święta dla pracowników za naszym pośrednictwem. Wśród naszych zasobów znajdziesz jakościowe alkohole z całego świata, w różnych zakresach cenowych. Z pewnością wspólnie uda nam się skomponować wyjątkowe zestawy na szczególne okazje!

Sięgnij po unikatowe prezenty świąteczne dla pracowników

Jeżeli jesteś na etapie szukania pomysłu na podarunki dla swojego zespołu, koniecznie zapoznaj się tym, co możemy zaproponować w ramach zasobów Bimbeer. Proponujemy piwa kraftowe, wina z całego świata, whisky, rum i gin, a także wódkę i napoje bezalkoholowe. Dzięki tej różnorodności jesteśmy w stanie przygotować unikatowe zestawy, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających smakoszy! Skomponowane przez nas prezenty świąteczne dla pracowników z pewnością spotkają się z ciepłym przyjęciem i zostaną zapamiętane na długo!

Prezenty dla pracowników na święta w postaci alkoholi to udany wybór

Elegancki zestaw alkoholi wręczony personelowi lub klientom w okolicy świąt może przyczynić się do ocieplenia stosunków i wzbudzenia pozytywnych emocji na myśl o Twojej marce. To powinno w pełni wyjaśniać, dlaczego w planowanym budżecie warto uwzględnić inwestycję w takie prezenty dla pracowników na święta. To wyjątkowy czas w roku, otoczony wręcz magiczną aurą. Jeżeli zatem chcesz dołożyć swoją cegiełkę do urozmaicenia tego okresu, koniecznie zapoznaj się z naszymi propozycjami!

Świąteczne prezenty dla pracowników i klientów z niszowymi alkoholami

Bez względu na to, czy chcesz oczarować swój zespół i grono klientów wyszukanymi trunkami, czy może zależy Ci na tym, aby skomponować unikalne zestawy: z naszą pomocą uda Ci się osiągnąć założone cele! Zespół Bimbeer tworzy grono pasjonatów. Jeżeli chcesz się przekonać, że podróż po trunkach z całego świata może być fascynująca, koniecznie skorzystaj z konsultacji! Możemy też przygotować dla Ciebie degustację, podczas której wspólnie skomponujemy wyjątkowe świąteczne prezenty dla pracowników. Umiejętny dobór alkoholi sprawi, że taki podarunek zostanie zapamiętany na długo! Nasza ekspercka wiedza i entuzjazm pomogą Ci wybrać najlepszy zestaw, którym oczarujesz beneficjentów.

porozmawiajmy

o ofercie

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Nie czekaj - zadzwoń!
kontakt