16/1/2024

Alkohol jako prezent dla klienta – jaki wybrać?

W świecie biznesu alkohol często stanowi bardzo uniwersalny prezent, który można podarować na przykład swojemu klientowi. Zdarza się, że taki upominek zostaje wręczony, chociażby na zakończenie eventu bądź udanych negocjacji. Jeśli jesteś właścicielem firmy, z całą pewnością przynajmniej raz zastanawiałeś się nad tym, jaki rodzaj alkoholu sprawdzi się najlepiej w takiej sytuacji. Podpowiadamy, które rozwiązanie będzie w sam raz.

Spis treści:

  1. Alkohol jako prezent dla klienta – wino, czyli wybór uniwersalny
  2. Wyjątkowo klasyczny trunek dla wymagającego klienta
  3. W jakich sytuacjach warto zdecydować się na piwo?

Alkohol jako prezent dla klienta – wino, czyli wybór uniwersalny

Wino to doskonały wybór, gdy jesteś niepewny, co do gustu swojego klienta. To bardzo uniwersalny trunek, który sprawdzi się zarówno w przypadku mężczyzn, jak i kobiet. W naszym asortymencie znaleźć można wiele win wysokiej jakości, które pochodzą z różnych części świata. Dzięki temu możesz zaskoczyć swojego klienta rzadkim winem z Australii czy wyjątkową butelką z włoskiej winnicy. Gdy masz wątpliwości, które wino będzie najlepsze, białe czy czerwone, warto kierować się prostą zasadą. Czerwone sprawdzi się w przypadku miłośników klasyki, białe dla osób o delikatnych upodobaniach. Dodatkowo pod uwagę możesz wziąć porę roku. Latem częściej sięga się po wina białe i orzeźwiające, a zimą po te czerwone i wytrawne.

Wyjątkowo klasyczny trunek dla wymagającego klienta

Jeśli jednak wiesz, że twój klient jest wymagający i lubi mocne alkohole wysokiej jakości, weź pod uwagę wyborne whisky. Taki alkohol jako prezent dla klienta, jak najbardziej wywoła jego radość. W naszym sklepie znajdziesz dokładnie wyselekcjonowane trunki pochodzące ze wszystkich zakątków Szkocji i nie tylko.

Bimbeer poleca - 23YO Glenfiddich Grand Cru

Grand Cru przez 23 lata leżakuje w beczkach z amerykańskiego i europejskiego dębu. Niezwykły smak oddaje ducha luksusu i kunsztu Glenfiddich. Przez pół roku finiszowany jest w French Cuvee cask – beczkach z francuskiego dębu, wcześniej wykorzystanych do fermentacji wina, z którego powstają najlepsze wina musujące z regionu Szampanii. Jest to jedyny single malt, który został poddany tak wyjątkowemu wykończeniu. Większość domów szampańskich korzysta już ze stalowych kadzi, jednak nasi dostawcy konsekwentnie pozostają przy beczkach, które dodają ich winom niepowtarzalnych waniliowych, mineralnych i kremowych nut. Grand Cru dojrzewając w beczkach French Cuvee nabiera podniosłego akcentu, kojarzącego się z winami z regionu Szampanii.

W jakich sytuacjach warto zdecydować się na piwo?

Obecnie coraz częściej bierze się pod uwagę także piwo. Zdecydować się można na cały zestaw, który zawierać będzie ciekawe piwa kraftowe. Takie rozwiązanie polecane jest przede wszystkim, gdy zna się swojego klienta na tyle dobrze, aby znać jego upodobania oraz mieć z nim już luźniejsze stosunki. Ciekawą propozycją są piwa kraftowe prosto z polskich browarów rzemieślniczych, ale i nasze sprawdzone klasyki, które od dłuższego czasu cieszą się zainteresowaniem.

Alkohol jako prezent dla klienta to bardzo ciekawy pomysł, który praktykowany jest coraz częściej. Decydując się na zakupy w naszym sklepie, możesz mieć pewność, że znajdziesz coś wyjątkowego, co będzie w guście twoich klientów. Sprawdź koniecznie najnowszą ofertę.

autor:

Czytaj dalej