5/5/2023

Whisky Masterclass czyli sposób na pandemię

Przy współpracy z INDEX Klubokawiarnia stworzyliśmy specjalne degustacje, które zaspokoją każdego amatora whisky, niezależnie od poziomu. Ok… ale zacznijmy od początku! 

Rugby + Whisky = Whisky Masterclass

Nasza historia z Michałem Cybulskim, właścicielem gdańskiego INDEXu, sięga ponad 20 lat wstecz i kieruje nasze myśli na stadion rugby Ogniwa Sopot. Jak się okazało, podczas zeszłorocznego lockdownu, mamy więcej wspólnych tematów niż tylko jajowata piłka… i jest to whisky. Zawodowa kariera Michała to zarządzanie restauracjami w prestiżowych 5* hotelach w St. Andrews, Edynburgu, a także w Sopocie. Natomiast, w roli Head Whisky Ambasadora zarządzał Road Hole Bar oraz The Balmoral Scotch Bar, Scotland’s Best Whisky Bars. W skrócie? Uczył szkotów pić whisky.

No dobra... kilka rozmów telefonicznych, spotykamy się z Michałem, łączymy kropki i… efektem synergii naszych wspólnych pomysłów to organizacja najwyższej klasy degustacji on-line połączonych z foodpairingiem.

Michał Cybulski
Michał Cybulski

Whisky i foodparing?

Wyobraź sobie smak szkockiego angusa lub gorzkiej czekolady w połączeniu ze specjalnie wyselekcjonowaną whisky. Na samą myśl zaczynają pracować ślinianki w ustach. Do tego Michał, jako Whisky Ambasador przeniesie Cię w świat whisky, opowie historie o Szkocji, a także okrasi to wszystko ciekawymi anegdotami. 

On-line Whisky Masterclass to przygoda z whisky i foodpairingiem, a także warsztaty sensoryczne oraz opowieść o historii Szkocji i o samych szkotach. Podczas degustacji poznasz whisky z trzech różnych regionów Szkocji (Lowland, Speyside, Island). Spotkanie przeznaczone jest dla początkujących oraz zaawansowanych pasjonatów tematu.
sniffery do whisky
Sniffery, czyli kieliszki do degustacji

Co zawiera set degustacyjny?

 • 4x25ml szkockiej whisky
 • Zestaw 4 kieliszków do degustacji whisky
 • Foodpairing: zestaw 4 szkockich przekąsek
 • Mata degustacyjna
 • Mapa regionów i destylarni szkockich

Jak wziąć udział w Whisky Masterclass?

 1. Wejdź na stronę bimbeer.eu/degustacje.
 2. Wybierz odpowiadającą Ci datę degustacji i zamów.
 3. Wybierz kuriera lub odbiór setu degustacyjnego w naszych sklepach w Sopocie i Gdańsku.
 4. Ciesz się wieczornym spotkaniem on-line (wybranym w pkt. 2) i oddaj się szkockiej przygodzie.
Set degustacyjny whisky
Set degustacyjny

Dla kogo On-line Whisky Masterclass?

Dla każdego! Prócz indywidualnych, cyklicznych spotkań organizujemy również dedykowane degustacje:

 • Imprezy firmowe i integracyjne
 • Kawalerskie, urodziny i inne imprezy okolicznościowe

Jeśli szukasz pomysłu na integrację firmową lub na kawalerskie kumpla - napisz do nas. Zorganizujemy spotkanie, gdzie połączymy wiedzę z mega zabawą!

Jesteśmy przekonani, że nasze degustacje on-line to najwyższy poziom, a połączenie ich z foodpairingiem przekona do whisky każdego antagonistę. Przeczytaj kim jesteśmy i zapisz się na najbliższe On-line Whisky Masterclass prowadzone przez Michała Cybulskiego. Warto!

Do zobaczenia!

Whisky Masterclass
Degustacja Whisky Masterclass

Dołącz do Whisky Masterclass

liczba miejsc ograniczona

dołącz
autor:

Czytaj dalej