8/11/2023

Pomysły na prezenty firmowe – zobacz co sprawdzi się w tym roku!

Ważne okazje sprzyjają wręczaniu upominków. Taka zasada często rządzi również w biznesie i po pozytywnie zakończonych negocjacjach lub na koniec firmowego eventu często otrzymuje się niewielkie podarunki. Niewielkie prezenty są z reguły normą także w okresie świątecznym, gdy chce się sprawić przyjemność swoim pracownikom. Jednym z najbardziej uniwersalnych prezentów jest wysokiej jakości alkohol. Jeśli zastanawiasz się, jaki trunek sprezentować swoim klientom, koniecznie musisz zobaczyć nasze propozycje.

Spis treści:

  1. Pomysły na prezenty firmowe – zestawy prezentowe
  2. Oryginalne alkohole z różnych regionów Polski
  3. Ponadczasowy wybór, czyli butelka dobrego whisky

Pomysły na prezenty firmowe – zestawy prezentowe

Pomysły na prezenty firmowe mogą być przeróżne, ale decydując się na dostępne u nas zestawy prezentowe, masz absolutną pewność, że twój upominek będzie elegancki i mile widziany. To jaki konkretnie zestaw wybrać, zależy między innymi od okazji oraz preferencji danej osoby, jeśli takowe znasz. Gotowe zestawy mogą zawierać alkohol, a do tego słodkości bądź kieliszek/szklankę. Dodatkowo wybierając cały zestaw, a nie tylko samą butelkę, z całą pewnością świetnie wypadniesz w oczach swoich pracowników.

Oryginalne alkohole z różnych regionów Polski

Wybierając prezenty okazjonalne dla twoich pracowników, jak najbardziej możesz wykazać się również pomysłowością i sięgnąć po coś absolutnie oryginalnego. Przykładem takiego upominku będą, chociażby alkohole regionalne. Nasz szeroki asortyment sprawia, że możesz zdecydować się na kilka różnych wariantów i każdemu ze swoich pracowników podarować coś innego. Takie nietypowe trunki możesz rozesłać także swoim klientom. To dobry sposób na poprawę wizerunku firmy.

Ponadczasowy wybór, czyli butelka dobrego whisky

A może zdecydujesz się na klasyczną propozycję? Jeśli tak, warto pomyśleć nad butelką wysokiej jakości whisky. Na pewno przypadnie ona do gustu zwłaszcza męskiej części firmy. Nie przejmuj się, jeśli nie wiesz, która whisky będzie najlepsza. W naszym sklepie dostępne są jedynie polecane propozycje, które oczarują głębokim smakiem nawet prawdziwego konesera tego trunku. Warto też zwrócić uwagę na to, że każda nasza whisky zapakowana jest w pudełko, a na dodatek możesz kupić ją w zestawie ze szklanką. Taki duet będzie zdecydowanie najlepszy!

Nasze pomysły na prezenty firmowe sprawdzą się na każdą okazję. Sprawdź aktualną ofertę i przekonaj się, co najbardziej pasuje do charakteru twojego biznesu. Twoi pracownicy i klienci będą tym zachwyceni.

autor:

Czytaj dalej