9/5/2024

Alkohol z Twoją etykietą!

Zaskocz swoich weselnych gości personalizowaną nalewką!

Szukasz czegoś co zaskoczy Waszych weselnych gości? Twoje poszukiwania kończą się tutaj! Przedstawiamy naszą starannie dobraną kolekcję rzemieślniczych nalewek, dostosowanych tak, aby Twój wyjątkowy dzień był jeszcze bardziej niezapomniany. Będą idealne niezależnie od tego w jaki sposób planujecie wyprawić swoje wesele. Od eleganckiego przyjęcia, po te z przymrużeniem oka
i spokojne, kameralne spotkania – przygotowaliśmy wybór oryginalnych nalewek pasujących do każdego ślubnego scenariusza.

Nalewki z personalizowaną etykietą

Dodanie spersonalizowanego charakteru może podnieść poziom wrażeń waszych i waszych gości. Czy jest na to lepszy sposób niż nalewka wykonana na zamówienie?  Możecie wybrać spośród wielu smaków, które wypełnią jeden z dwóch rodzajów butelek! Każda butelka będzie ozdobiona spersonalizowaną etykietą - powiedz nam co chcesz na niej umieścić, a postaramy się spełnić Twoją wizję!

Wybierz smak nalewki

Duch Kniei – nalewka myśliwska, autorska odmiana Jagermeister

Receptura opracowywana była przez 2 lata przez założyciela firmy Stanisława Smarducha
Nalewka wytworzona na bazie orzecha włoskiego oraz kombinacji 33 ziół i przypraw korzennych.

Nalewka Szarlotka

Szarlotka to jedno z naszych ulubionych ciast. Z tego powodu postanowiliśmy podjąć wyzwanie przeniesienia jej smaku do jednej z naszych nalewek. Połączyliśmy jabłka w miodzie z przyprawami takimi jak cynamon i goździki. Uzyskaliśmy w ten sposób zaskakujący smak szarlotki zamkniętej w butelce.

Nalewka Malinowa

Owoce maliny zawierają cukier, kwas jabłkowy i cytrynowy, pektyny, witaminę C oraz witaminy z grypy B. Barwa jasno - czerwona, wyraźny aromat maliny, subtelna i nie narzucająca się słodycz daje możliwość doświadczenia prawdziwego smaku malin.

Nalewka Wiśniowa

Soczyste owoce wiśni zawierają m.in. pektynę, witaminę C, P, A, cukry i przeciwutleniacze. Pomagają zwalczyć nadmiar cholesterolu, działają przeciwzapalnie, opóźniają oznaki starzenia oraz zapobiegają nadciśnieniu. Barwa ciemno - czerwona, aromat wiśni delikatnie złamany migdałowym posmakiem.

Nalewka Orzechowa

Owoce orzecha włoskiego zawierają garbniki, niewielkie ilości olejku eterycznego, witaminę C, cukier, kwas cytrynowy i jabłeczny. Barwa ciemno – brązowa, wyraźny aromat niedojrzałego orzecha z nutą słodyczy i delikatnym goryczkowym finiszem.  

Wybierz kształt butelki

2 rodzaje kształtów butelek

Napisz do nas już teraz na kontakt@bimbeer.eu

autor:
Marta Jałowiecka

Historyczka sztuki i fanka łapania wielu srok za ogon - tworzę ilustracje, robię zdjęcia, kolekcjonuję hobby. Wielbicielka torfowej whisky, stoutów i sourów wykręcających twarz.

Czytaj dalej