5/5/2023

Pies nie wielbłąd, napić się musi. Psiwko czyli piwo dla psa

Psiwko zawiera cenne witaminy i sole mineralne, które wzmacniają odporność organizmu, korzystnie wpływają na sierść i oczy oraz poprawiają nastrój i witalność naszych psich przyjaciół. 

Oczywiście psiwko nie zawiera alkoholu oraz jest niegazowane!

Ten zdrowy napój powstaje w prawdziwym browarze w Belgii, ojczyźnie piwa i jest najlepszym psim orzeźwieniem. Pieskom poniżej 10kg zaleca się rozlanie buteleczki na dwa razy w ciągu dnia, z kolei dorosły Husky może wypić nawet dwa piwka w ciągu 12h przy intensywnym treningu.

  • Pierwsze psie piwo dostępne w butelce i puszce
  • Długi okres trwałości
  • Certyfikat europejski
  • Ekologiczne, 98% nadaje się do recyklingu
  • Łatwe przechowywanie

Piwo Snuffle Dog jest wytwarzane z najlepszych składników, które nadają się również do spożycia przez ludzi. Bo tylko to, co najlepsze, jest wystarczająco dobre dla twojego czworonożnego przyjaciela. Produkty Snuffle Dog wyróżnia prestiżowe opakowanie, ale również te przepyszne snaki dla psów nadają się na specjalną okazję jako np. zdrowy prezent urodzinowy, świąteczny, odwiedzając znajomych lub w podziękowaniach.

Psiwko dostępne w sklepach Bimbeer (Sopot i Brzeźno) w dwóch wariantach smakowych: kurczak oraz kurczak+wołowina.

W Polsce na tę chwile mamy około 150 000 psów bezdomnych, dlatego spieszymy z pomocą i wspomagamy schroniska oraz fundacje. Firmie Snuffle Dog Polska udało  się już zaadoptować kilka psów online z fundacją Zoodoptuj.pl, a dopiero się rozkręcają!

autor:

Czytaj dalej