2/9/2023

Koniec wakacji w rytmach Bacardi!

Sierpień, choć niesie ze sobą zapach zbliżającej się jesieni, wciąż jest urokliwym finałem wakacyjnej opowieści. To miesiąc, który skrywa w sobie ostatnią szansę na zanurzenie się w beztroskim letnim nastroju, stawiając kropkę nad wakacyjnym “i”. Choć dni stają się krótsze, a wieczory chłodniejsze, sierpień wciąż promieniuje energią i możliwościami do spełnienia marzeń.

Okazję do uwieńczenia wakacyjnych wrażeń daje grupa Bacardi, która dzięki swoim produktom podbija podniebienia i zjednuje serca spożywających.

Bacardi, czyli flagowy produkt grupy Bacardi (no kto by pomyślał!) jest rumem najwyższej pijalności, który przeniesie cię nad krystalicznie czyste, karaibskie morze. Do twojej dyspozycji pozostają rumy nie tylko w wydaniu białym czy ciemnym ale także w wersjach smakowych. 

Martini nikomu przedstawiać nie trzeba - uosobienie klasy i stylu zamknięte w butelce wermutu i bąbelkowego prosecco. Obowiązkowa pozycja na każdą domówkę, której zostanie niekwestionowaną królową. 

Jeśli interesują cię szkockie whisky w wersji blended - Dewar’s jest odpowiedzią na wszystkie Twoje pytania! Znakomity stosunek jakości do ceny, wiele odmian i profili smakowych wprowadzą cię w świat whisky!

Fani ginów zdecydowanie poznają ten trunek, spoczywający w charakterystycznym błękitnym szkle - Bombay Sapphire we własnej osobie (butelce?)! Intensywny jałowiec w akompaniamencie cytrusów, ziół i przypraw tworzy idealną mieszankę, zdolną zadowolić nawet najtwardsze podniebienie!

“Szara gęś”, czyli Grey Goose, to wódka delikatna i przejrzysta, stworzona z najlepszej jakościowo francuskiej pszenicy i wody artezyjskiej. Swoją wyjątkowość i popularność zawdzięcza pięciostopniowej destylacji.

Mówisz “Meksyk” - widzisz “Tequila”. Mówisz “Tequila” - widzisz “Patron”. Ten niepowtarzalny trunek destylowany z agawy niebieskiej zbiera rzeszę fanów z całego świata. Świeże cytrusy, delikatne nuty wanilii i lekki dodatek pieprzu czynią go bezkonkurencyjną tequilą!

Aberfeldy nie pozostawi nikogo w złym humorze. Pokocha ją każdy pasjonat single maltów o karmelowo-waniliowym wykończeniu. Jest polecana szczególnie dla początkujących pijaczy whisky ze względu na swoją delikatność i możliwość spożywania w wersji czystej.

Szeroka gama produktów dostępna w naszym sklepie otwiera na oścież furtkę do nowych kombinacji smaków, z pewnością znajdziesz swój wymarzony! Koniecznie daj znać, co najbardziej lubisz!

Daj znać co sądzisz o alkoholach od Bacardi!

i nie zapomnij wpaść do sklepu na zakupy!

przejdź
autor:
Piotrek Majewski
Bimbeerkowy człowiek orkiestra. Wszystko w kosmosie ma swoją historię, którą z chęcią ci opowie. Spec od kąkuterów i technologii, samozwańczy pisarz.

Czytaj dalej