5/5/2023

Uosobienie luksusu i niezapomnianych chwil

Ukoronuj okazję

Glenfiddich Grande Couronne jest uosobieniem luksusu i niezapomnianych chwil. Ten wyjątkowy wariant jest stworzony do celebracji najbardziej wyjątkowych i majestatycznych momentów, stąd hasło „ukoronuj okazję”. Sama nazwa oznacza francuską koronę, która jest obietnicą nadchodzącej przyjemności. Sercem historii tego wariantu Glenfiddich jest drewno, w którym leżakuje przez 26 lat. Trunek dojrzewa w beczkach z amerykańskiego i europejskiego dębu, by później na ostatnie dwa lata leżakować w French Cognac casks – czyli w rzadkich, francuskich beczkach po Cognacu. Finisz nadaje whisky Glenfiddich aromaty słodkiego, prażonego dębu, aksamitnej kremowej kawy i brązowego cukru oraz delikatnej przyprawy korzennej.

Glenfiddich Grande Couronne kup teraz
Glenfiddich Grande Couronne
Mariaż ze światem sztuki

Oprócz doskonałego smaku Glenfiddich Grande Couronne to również mariaż ze światem sztuki. Opakowanie zostało ozdobione rysunkami inspirowanymi sztuką renesansu. Glenfiddich to nie tylko wariant dla koneserów szukających wyrafinowania i elegancji, ale również doznań artystycznych i inspiracji kulturalnych.

W smaku głęboki, aksamitnie gładki i rozkosznie słodki. Wyczuwalne są nuty kremowej kawy z delikatnym brązowym cukrem i nutą przypraw.

Odwiedź nasz sklep internetowy i kup Glenfiddich Grande Couronne w zestawie z perfumem Glenfiddich. Kliknij tutaj

autor:

Czytaj dalej