10/10/2023

#BimbeerNaPrezydenta!

Już za tydzień w naszym kraju odbędą się wybory do Sejmu i Senatu. Trwa wyścig po każdy głos i walka o władzę.
Postanowiliśmy wystawić naszego kandydata! Od lat wrzucamy w eter nasze hasło – #BimbeerNaPrezydenta i w końcu możemy zrobić z niego użytek!

Nasz kandydat prezentuje cztery postulaty – tylko tyle i tyle! Stawiamy na minimalizm, ale taki, który realnie jest w stanie coś zmienić i możemy sprawić, że życie naszych bliskich będzie wygodne i wypełnione uśmiechem.

  1. Ratunek dla książek i kwiatów – odkąd tylko Bimbeer Sklep stanął dumnie, by nieść w świat pozytywne wibracje (i dobre piwko!) naszym zadaniem było umożliwienie książkom i kwiatom naszych klientów znalezienie drugiego domu! Doskonale wiemy, że książki, które raz przeczytamy stoją i kurzą się na regałach a kwiaty niemym krzykiem wołają "dajcie mi wodyu...". Dzięki nam książki mają nowe półki, a kwiaty – nowe doniczki!!
  2. Wsparcie dla najmniejszych i najsłodszych milusińskich - nie tylko kwiaty i książki potrzebują nowych domów, zwierzaki też! Włączamy się aktywnie we wspieranie schroniska "Sopotkowo", gdzie zwierzaki też mają szansę na dobre i szczęśliwe życie!
  3. Akcje przeciwko marnowaniu żywności - to, czego bardzo ale to bardzo nie lubimy, to wylewanie piwka! Z tej okazji właśnie okazji znajdziecie nas w aplikacjach takich jak Too Good To Go czy też Foodsi, gdzie możecie odebrać paczuchę pełną pyszności z krótkim terminem przydatności do spożycia. Nie powiemy Wam co to będzie, ale gwarantujemy, że zawsze coś wyjątkowego. Możecie też wpaść do naszych sklepów i samodzielnie skomponować taką paczkę bez aplikacji - możecie wtedy samemu wybrać swój zestaw piwek!
  4. Zaangażowanie w życie społeczne - nasze Bimbeerki to miejsca, gdzie znajdziesz nie tylko dobre napoje (z procentami i nie tylko!) ale też uśmiechnięte twarze, które pomogą ci wybrać coś odpowiedniego na odpowiednią okazję! Whisky na prezent? Wino do spotkania ze znajomymi? Piwko do ulubionej gry? A może rum na długą, morską wyprawę? Mamy wszystko (i czasem sami nie wiemy jak się w tym wszystkim połapać, tyle tego mamy...)! Wpadaj do nas i razem z nami buduj przyjazne i pozytywne środowisko. Razem możemy więcej!

Mamy nadzieję, że już wiecie na kogo oddać swój najważniejszy głos! W ramach szybkiego podsumowania, poniżej przedstawiamy nasz plakat wyborczy. Do zobaczenia przy urnach!

Plakat wyborczy Bimbeerka. Fajoski, co?

To jak? Zapraszamy do sklepów stacjonarnych!

Albo do internetowego, o tutaj!

*teleportacjaaaaaaa*
autor:
Piotrek Majewski
Bimbeerkowy człowiek orkiestra. Wszystko w kosmosie ma swoją historię, którą z chęcią ci opowie. Spec od kąkuterów i technologii, samozwańczy pisarz.

Czytaj dalej